Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /includes/menu.inc).

Serdecznie zapraszamy dzieci do szkolnej świetlicy. Czekamy na was z ciekawymi propozycjami zajęć i zabaw. W naszej świetlicy rozmawiamy, czytamy, śpiewamy, słuchamy muzyki. Rysujemy, malujemy i tworzymy z różnych materiałów. Rozwijamy zainteresowania i talenty dzieci. Świetlica jest także miejscem, w którym odpoczywamy, dobrze się bawimy i miło spędzamy czas. W salach korzystamy z najnowszych atrakcyjnych gier, klocków oraz pomocy edukacyjnych. Lubimy aktywnie spędzać czas, zarówno w sali, jak i na szkolnym podwórku, placu zabaw i boisku. Dbamy o to, aby każdy czuł się w świetlicy dobrze i bezpiecznie.

Oto nasze tradycje:

1. Aktywnie włączamy się w akcje charytatywne:

- Pola Nadziei – pomoc dla Fundacji Wrocławskiego Hospicjum

- świetlicowa akcja na rzecz Wrocławskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt i konia Posejdona

- szkolny kiermasz bożonarodzeniowy

2. Integrujemy społeczność świetlicową poprzez organizację Mini Listy Przebojów oraz olimpiady sportowej.

3. Bierzemy udział w międzyszkolnych konkursach plastycznych oraz wiedzowych.

4. Promujemy zdrowy styl życia – bycie aktywnym oraz zdrowe odżywianie.

5. Zapoznajemy dzieci z literaturą dziecięcą, włączamy się w działania akcji „Cały Wrocław czyta”.

6. Chodzimy na krótkie wycieczki do Parku im. S. Tołpy i na trochę dłuższe do różnych instytucji kulturalnych i edukacyjnych we Wrocławiu.

7. Dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem – organizujemy warsztaty „Kreatywnie z dziećmi” dla nauczycieli z wrocławskich szkół.

ABC świetlicy

- Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:30 – 17:00

- Do świetlicy przyjmuje się wychowanków na podstawie „Karty zapisu dziecka do świetlicy”, którą wypełniają rodzice lub prawni opiekunowie dziecka.

- Dysponujemy dobrze wyposażonymi salami świetlicowymi.

- W świetlicy zadania realizowane są według rocznego planu pracy świetlicy.

- Dzieciom zapewnia opiekę wykwalifikowana kadra wychowawców.