Total top

   

Klasa VII dwujęzyczna z językiem niemieckim

W kwietniu ruszy procedura naboru uczniów do klasy VII dwujęzycznej z językiem niemieckim. O miejsce w takiej klasie mogą się ubiegać zarówno uczniowie naszej szkoły, jak i spoza SP1, zarówno ci, którzy już uczyli się tego języka, jak i ci, którzy chcą rozpocząć naukę języka niemieckiego od początku. Warunkiem koniecznym jest zdanie na odpowiednim poziomie testu predyspozycji językowych. Deklarację chęci przystąpienia do takiego sprawdzianu trzeba złożyć do 17 kwietnia w sekretariacie SP1, a sam sprawdzian odbędzie się w naszej szkole 11 maja o godz. 10.00. Regulamin rekrutacji oraz deklarację przystąpienia do sprawdzianu predyspozycji mozna znaleźć w załącznikach.


Kolejny ważny dla Kandydatów termin to 28 maja, godz. 15. Wtedy w szkole zostaną wywieszone wyniki sprawdzianu predyspozycji. Od tego dnia można będzie uzyskać w sekretariacie zaświadczenie o przystąpieniu do sprawdzianu i uzyskanym wyniku.
Uwaga: Uczniowie SP1, którzy chcą uczęszczać do klasy VII dwujęzycznej w naszej szkole, nie muszą pobierać tego zaświadczenia!

Od 22 do 25 czerwca można będzie składać dokumenty przyjęcia do klasy VII dwujęzycznej z językiem niemieckim, a ogłoszenie listy przyjętych nastapi 29 czerwca o godz. 15 w szkole zostanie wywieszona lista przyjętych.

Ze szczegółami dotyczącymi rekrutacji można się zapoznać w załączonym regulaminie.

Wszystkim chętnym życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.